www_zarzadzanie

Zarządzanie stronami internetowymi

Wartościowy content na stronie internetowej jest dziś koniecznym warunkiem profesjonalnej strony internetowej. Możliwość bieżącego uzupełniania serwisu dzięki systemom zarządzania treścią (CMS) wręcz zobowiązuje do regularnych aktualizacji. Ta łatwość może stać się zadaniem trudnym do spełniania, kiedy w natłoku obowiązków właścicielowi strony internetowej może zwyczajnie brakować czasu na bieżące wprowadzanie nowych informacji czy też monitowanie pracowników, którzy powinni to zrobić.

Wszystkim, którzy chcieliby oszczędzić swój czas i zająć się własnym biznesem, przychodzi z pomocą firma, której zadaniem jest zarządzanie stroną internetową. Wprowadzanie nowych produktów, aktualnych informacji, nowości w ofercie czy wymiana bannerów to zadania, które dzięki outsourcingowi zostaną wykonane sprawnie i dokładnie. Zamiast zawisnąć w próżni między osobą decyzyjną a tą odpowiedzialną za systemy w firmie ujrzą światło dzienne dokładnie wtedy, gdy powinny.

Każda platforma serwisu lub sklepu, czy będzie to WordPress, Joomla czy Shoper, wymaga aktualizacji do najnowszych wersji, bieżącej opieki czy znajomości rozwiązań wspierających bezpieczeństwo i wygodę działania. Warto powierzyć administrację swoich stron specjalistom, aby żaden błąd w serwisie nie utrudnił odwiedzin naszym użytkownikom.

Administracja stronami internetowymi. Administracja WordPress PrestaShop

Codzienne zadania wymagają bieżącej uwagi i zaangażowania, a tymczasem strona internetowa firmy przypomina zeszłoroczny notatnik? Dla nowych produktów brak odpowiednich podstron, klienci, którzy zapisali się na newsletter od dawna nie otrzymali świeżych informacji, a bannery reklamowe jakby z poprzedniej epoki? Administrowanie stroną to zadanie, które wymaga zaangażowania na równi z bieżącymi projektami – poświęć swój cenny czas Twoim klientom, a my zapewnimy sprawne działanie Twojej strony internetowej.

Aktualizacja stron internetowych. Aktualizacja WordPress PrestaShop

W czasach, gdy strona internetowa jest jednym z pierwszych źródeł informacji o firmie, trudno wyobrazić sobie, aby zabrakło na niej aktualnych informacji. Szybkie wprowadzenie gotowych materiałów, przygotowanie tekstów na stronę czy opiekę techniczną nad nią warto powierzyć specjalistom, którzy umiejętnie wkomponują nowe elementy w istniejącą całość. Od dobrych doświadczeń ze stroną internetową firmy może zależeć jej obraz w oczach potencjalnego klienta.

Modernizacja stron internetowych

Nowoczesna strona to nie tyle witryna naszpikowana wszelkimi możliwymi rozwiązaniami, ale miejsce odpowiadające rzeczywistym oczekiwaniom użytkowników. Modernizacja danej strony może polegać na dodaniu jednej lub kilku nowych funkcjonalności (np. mapy dojazdu, integracji z mediami społecznościowymi czy newslettera).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *